Proč kočarek od nás ?

V ceně kočárku nabízíme pouze u nás prodlouženou záruku - 3 roky a službu “náhradní kočárek” zdarma.

Prodáváme funkční a praktické kočárky s velkou vanou. Příslušenství ke kočárku, jako je například síťka nebo pláštěnka, je v ceně.

Při koupi kočárku získáváte okamžitě nárok na slevu -15 % na ostatní příslušenství a zboží po dobu 2 let (kromě kočárků)v nabídce našeho e-shopu(postupně budeme přidávat).

Nákupem to u nás nekončí. Postaráme se o váš kočárek během celé záruční i pozáruční doby.

V nabídce máme pouze nejnovější modely, které budou pro vás vyrábět!

  1. Pokud Vám kočárek nebude vyhovovat, můžete ho do 14 dnů vrátit.
  2. Dopravné za kočárek  při platbě převodem platíme my.
  3. 8. Máme vlastní prodejnu a servis
  4. Už jste slyšeli o naší službě “náhradní kočárek”? V případě, že váš kočárek nemůžete používat  během reklamace, poskytneme Vám po dobu jeho servisu náhradní.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Už Vám někdo nabídl lepší služby?

Jsme tu pro Vás po celou dobu užívání kočárku. Kočárek je nedílnou součástí rodiny, podobně jako auto, proto nabízíme stejné benefity jako při nákupu nového vozu – prodlouženo záruku na kočárek, vlastní servis a službu “náhradní kočárek”.

Vaše spokojenost je naše radost!

Potvrdilo se nám, že jedině vaše spokojenost a klid při užívání nového kočárku se vyplácí. Stále více maminek si uvědomuje, že naše nabídka služeb jim zaručí pohodlí při užívání kočárku po celé období jeho používání.

Specializujeme se na prodej funkčních kočárků té nejvyšší kvality a nabídku profesionálních služeb spojených s koupí kočárku a jeho užíváním. Narození miminka je radost, ne starost o kočárek.

Jsme oficiální dovozci značek Anex, DPG pro Českou republiku, Slovensko, Maďarsko a Rakousko.

 

Doprava a platba

Poštovné při koupi kočárku při platbě převodem neplatíte!

Cena dopravy při nákupu příslušenství v hodnotě do 4999 kč je 300 Kč.

 

3 Roky záruka

Ptáte se na co je dobrá tříletá záruka? Na to je více jednoduchých odpovědí ...

  1. Pokud kočárek už nebudete potřebovat tak ho můžete prodat a určitě ho lépe a dříve prodáte pokud bude ještě v záruce.
  2. Pokud kočárek chcete darovat rodině, známým tak máte vy a oni jistotu, že se o tento kočárek někdo postará. 
     Je to jako při všem, vždy se všechno pokazí po skončení záruky :) A u nás před koncem záruky si můžete dát kočárek zkontrolovat ! Vzhledem na kvalitu kočárků značky Anex a DPG od nás a zlepšení služeb zákazníkům a obchodníkům jako distributora této značky pro Českou republiku, Slovensko, Maďarsko, Rakousko poskytujeme pro všechny modely kočárků značky Anex a DPG 3 roky záruku ! Naším cílem je, abyste byli v prvních 3 letech děťátka když budete kočárek nejvíce potřebovat chráněný zárukou a tím pádem vám ušetřili stresy, kterých budete mít i tak dosť.Na záruku navazuje služba "Náhradní kočárek" kdyby něco! Znamená to, že v případě problémů s kočárkem značky Anex a DPG během reklamace vám zašleme náhradní kočárek nebo část kočárku tak abyste mohli svůj kočárek používat i během reklamace / servisu.

 

Služba Náhradní kočárek

     Abyste byli spokojeni i po koupi kočárku od nás! Pro naprostou jistotu zákazníků a ujištění, že víme vyřešit jakoukoliv situaci ohledně servisu kočárku, nabízíme službu "Náhradní kočárek". Znamená to, že v případě pokud koupen kočárek značky Anex a Dada DPG nebudete moci používat tak Vám zašleme kurýrem náhradní kočárek nebo část kočárku (konstrukci, kolečko ...) abyste ho mohli znovu používat i po dobu reklamace!

Nemusíte nikam nic posílat, balit ..! Přijede k Vám kurýr a donese náhradní část, nebo kočárek a sebere reklamovanou část, nebo kočárek! I vzhledem k vyšší kvalitu kočárků značky Anex a DPG jsme schopni zavést tuto službu! Prodáváme jen nejnovější modely, které prošly modernizací a budou vyrobeny pro Vás, proto jsme mohli zavést tuto službu!

 

Servis

     Provádíme záruční i pozáruční servis značky Anex a DPG dodávaných do České republiky, Maďarska, Rakouska a na Slovensko naší společností. V případě pokud jste koupili kočárek značky Anex a DPG v jiném státě, popřípadě na jiném e-shopu, který není naším odběratelem (kočárky, které nemají záruku 3 roky) musíte kontaktovat prodejce, kde jste tento kočárek koupili !

Kočárky jsou dovážené přímo z továrny a jsou na nich použita nejnovější vylepšení!

     Záruční i pozáruční servis kočárků kupovaných od nás nebo od našich partnerů (3 roky záruka) provádíme přímo u nás a snažíme se zkrátit čekací dobu na minimum jelikož je reklamaci minimálně. V případě reklamace, která by trvala déle jsme schopni zajistit náhradní kočárek, nebo část kočárku!

Každým rokem se výrobce snaží zlepšovat kvalitu a funkčnost kočárků značky Anex a DPG podle ohlasů a požadavků maminek a tatínků, proto kvalita a funkčnost kočárků každým dalším rokem narůstá. Proto je dobré kupovat nejnovější kočárky a hlavně kupovat z oficiálních oficiálních zdrojů(3 roky záruka), které vám zajistíme, že si koupíte opravdu kvalitní nejnovější kočárek se zárukou 3 roky a také nejlepší poprodejní služby.

 

Váš Baby-Merci team